KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13614388
nr 1361 4388
Signerad, Kustmotiv. Olja på duk, 72x43cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 23 november 2020
kl 20:40:41
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr